Наші

Проекти

L HOUSE

Одноповерховий будинок на ділянці зі схилом. Площа будинку складає 170 м. кв.
У плані будинок має форму латинської літери L, утворюючи всередині патіо з терасою і зоною гриль. В одній частині будинку розташована приватна зона, в іншій – велика вітальня-кухня із проекторним екраном замість телевізора.

House T

У цьому будинку є дві тераси – одна у дворі з барбекю, друга на другому поверсі з перголою сонця. Вихід на неї з холу, так що користуватися нею можуть не лише господарі, а й гості, не потрапляючи безпосередньо до приватної зони. На першому поверсі велика вітальня зі сходами, кухонним островом, великим панорамним вікном із виходом на терасу. До речі, з кухні зручно переходити в зону барбекю, це фактично одна зона, якщо відкрити стул вікна.
Дізнатись детальніше

HouseLSK

Будинок на 200 м. кв. з другим світлом, обробкою з червоної облицювальної цегли.
Дізнатись детальніше

House Brick

Усі необхідні приміщення та їх взаємозв'язок організували у загальній площі 128 м. кв. На південно-східній стороні розташований двір з терасою та панорамним склінням із вітальні. На цю терасу виходять також вікна всіх спалень. На північному заході розташований вхід у будинок, комора, котельня, с/в.
Дізнатись детальніше

STRATUM HOUSE

Нам необхідно було спроектувати сучасний будинок для молодої сім'ї з трьох осіб, в якому все необхідне для комфортного життя знаходиться на першому поверсі. Другий поверх має бути автономним, включаючи автономне опалення. Особливість - другий поверх, який є гостьовим будинком. Тобто, замість гостьового будинку, що окремо стоїть, він просто зроблений на другому поверсі і має все, для комфортного перебування.

У будинку є велика вітальня з кухнею-їдальнею, три спальні, три санвузли, дві вбиральні, сауна та гараж. Все вміщується першому поверсі.
Дізнатись детальніше

Travel office "Park_3020"

Концепт будівлі у парку сучасної скульптури "Park 3020" у Львівській обл. Будівля служить місцем, де можна отримати інформацію про все, що стосується парку, насолодиться видом з величезного панарамного вікна за чашкою кави. Цей інформаційний поінт повинен був органічно вписатися в контекст парку, будучи сучасною інтерактивною скульптурою, з можливістю змінювати місце локації.
Дізнатись детальніше

DACHA

Небольшой дом для выходных.
Дізнатись детальніше

PETRUSHKI

Дом на крутому схилі.
Дізнатись детальніше

SUPREME HOUSE

Унікальний будинок у відокремленому місці, оточеному лише природою
Ми використовували для обробки будинку кортенівську сталь, щоб наголосити на верховності самого оточення. Будинок органічно вписується у місцевий ландшафт та вражає своєю архітектурною формою. Більшість фасаду другого поверху займає дзеркальне скло, відбиваючи у собі красу природи. Так будинок ще більше розчиняється серед, не претендуючи на головну роль. Усередині будинок має дуже просторе планування. Умовно поділений на дві великі зони - одна для власників, друга для гостей або під оренду, як готель.

SPB200

Спроектувати 2-х поверховий будинок на 200 м. кв. з офісом на 1-му поверсі та житловому просторі на 2 поверсі. При цьому на першому поверсі зробити окремі входи в офісну частину та в житлову. Перший поверх житлового блоку повинен мати технічні приміщення, сходи і гостьову кімнату..
Дізнатись детальніше

ДЕТСКИЙ ДОМ

Перед нами стояло завдання спроектувати будинок для дітей сиріт, де є всі умови для розвитку сильних особистостей. Де кожна людина має можливість приїхати та провести час із дітьми.
На ділянці ми розмістили три з'єднані між собою блоки різної поверховості. Середній блок має три поверхи, де перший та другий мають зони вестибюля, актовий та спортивний зал, зону відпочинку. Третій поверх має кілька номерів для персоналу та гостей, які приїжджають до дітей. Блок праворуч (жовтий) – адміністративний. У ньому є приймальня, ізолятор, медпункт, кабінет управителя. Блок ліворуч (червоний) на першому поверсі розміщує зони для виховання дітей дошкільного віку, на другому поверсі – житлові зони для дітей, які у свою чергу розділені на жіночу та чоловічу.
Дізнатись детальніше

Готельний комплекс

Дізнатись детальніше

PALE CORAL

Завдання було зробити нестандартне рішення фасаду колір будинку обраний кораловий. Великі вікна для гарного освітлення кімнат. Обов'язково продумати місце для вуличного паркування машини під навісом.
Нестандартний фасад із пофарбованого в кораловий колір бетону.
Безрамне скління.
Навіс для авто та тераси з листової сталі, привареної до швелерного каркасу.

КОЛИВИНГ НА 24 КВАРТИРЫ

У колівінгу є свій невеликий, двір закритого типу, цокольний поверх з коворкінгом, пральня. Квартири призначені для молодих сімей або молодих людей, які поки не збираються купувати для себе велике житло, але жити в орендованих квартирах з убогими інтер'єрами не хочуть. У колівінгу передбачені готові під ключ усі квартири з різним дизайном, які чудово підходять для комфортного життя.
Дізнатись детальніше

ГОТЕЛЬНИЙ будинок у лісі

Спроектувати затишний будинок-готель для мандрівників з дикої природи
Дізнатись детальніше

WOOD HOUSE

Цей будинок, один із кількох, які необхідно було спроектувати на маленькій ділянці. Площа кожного має перевищувати 130м.кв. Кожен будинок повинен мати так само невелике подвір'я і терасу для відпочинку влітку. Усі будинки повинні мати ефектну, мінімалістичну архітектуру і всі пов'язані між собою стилістично в єдину композицію.
Цей будинок особливий… У ньому панує атмосфера гармонії, умиротворення, естетики. І архітектура та інтер'єр нагадують нам японський напрямок, відомий під назвою вабі-сабі. Тут все просто, без жодних надмірностей. Цей будинок для справжніх естетів, він спонукає мислити, роздумувати про глобальні питання, шукати відповіді, філософствувати.
Будинок для тимчасового проживання. Лісова ділянка під ухилом, на території якої необхідно було прибрати непотрібні дерева, щоб розмістити будинок. Нам необхідно було спроектувати 1-поверховий будинок із великим навісом для автомобіля. Так само завданням було створити будинок таким, щоб він зливався з місцевістю, не привертав зайвої уваги. Ще одним важливим побажанням було зробити панорамне скління.
Ми вибрали найвиграшніше місце для розташування будинку на ділянці та прибрали там зайву рослинність. Ми створили таку архітектуру, що будинок справді не помітний, але розкривається поблизу та вражає своєю гарною формою. Основний будівельний матеріал – бетон, додатковий – дерево. Опалення – комбінований котел дрова + електрика. Встановлено також дизельний електрогенератор на 7 кВт, що забезпечує комфорт проживання в будинку. Суцільне панорамне скління розташоване на південному сході, а самі шибки мають сонцезахисне покриття, що захищає влітку. Дорогу до будинку вирівняли, огородивши від похилої ділянки бардюром і засипали щебенем.

Ми створили будинок, який гармонійно розташувався на цій мальовничій ділянці, дозволяючи злитися з навколишньою природою і почуватися комфортно, віддалено, вдалині від галасливого міста.

RBN HOUSE

Спроектувати 2-х поверховий котедж у сучасному стилі, площею близько 150 м2.
Будинок має прямокутну витягнуту форму. У ньому використано багато дерева. Зокрема, домінуючим елементом є конструкція, призначена для захисту від літнього сонця в зоні тераси. На 1-му поверсі зазвичай розташувалися загальні зони, на 2-му — зони приватні. Зі спальні господарів є вихід на простору терасу-балкон, з якої відкривається чудовий вид на ліс. Інтер'єр дуже простий і мінімалістичний.
Дізнатись детальніше

ДОМ — БЕТОН

Створити будинок, який був досить містким, з хорошим двором і водоспадом, водоймою, терасою. Будинок та інтер'єр повинен бути мінімалістичним, бути з бетону та іржавого металу, а всередині велика кількість дерева. Будинок має бути енергозберігається.
Будинок розташований на світлі так, як слід для забезпечення енергозбереження. Конструкції були продумані з урахуванням того, щоб зробити будинок герметичним і чудовою вентиляцією. Опалення та кондиціювання, гаряче водопостачання, все забезпечене за рахунок енергозберігаючих технологій. В інтер'єрі вітальні все говорить про естетичний смак господарів будинку. Велика кількість дерева, жодних зайвих деталей, мінімум яскравих кольорів. Майже не помітна, але етнічна кераміка і скульптура людини, що займає особливе місце.
Дізнатись детальніше

GR-4 HOUSE

Будинок створено умовно із трьох об'ємів, об'єднаних в одну виразну композицію. На першому поверсі великий загальний простір, що складається з вітальні, кухні, їдальні. Звідси є також вихід на терасу у дворі. На другому поверсі дві просторі спальні, великий санвузол та вихід зі спалень на терасу другого поверху.
Дізнатись детальніше

237 House

Будинок повинен забезпечувати зручну комунікацію з містом, але перебувати в середовищі, близькому до природи. У будинку мають бути панорамні вікна, мінімум меблів та декору. Він не повинен бути монотонним.
Відмінна ділянка дозволила розташувати будинок таким чином, що його південно-східна сторона виходить на природний краєвид, а місто залишається не бачним. Він перебуває з протилежного боку. Це дозволило розмістити всі вікна, терасу та басейн на південну сторону. Як декор були використані насичені кольори, які до того ж, стирають межі між екстер'єром та інтер'єром. Будівельні матеріали – блоки Poroterm.

ОФИС – ДОМ АРХИТЕКТОРА

Хочеться працювати та жити в одному місці. Щоб не їздити кудись, і що за оренду не треба було платити. Щоб офіс характеризував архітектора своїм виглядом і дизайном. Це мрія архітектора — жити та працювати в будинку, який говорить про нього.
Проект є будівлею, що поєднує в собі і житло і повноцінний офіс для штату мінімум 10-ти людей. Особливістю є те, що весь об'єм прямокутної будівлі розділений на два автономні блоки, що мають власний вхід.

Ще одна особливість полягає в тому, що візуально будинок 2-поверховий. В принципі, так воно і є, тільки другий поверх не повноцінний, а антресольний.
Дізнатись детальніше

ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Дізнатись детальніше

ЭКОДОМ НА ДВЕ ЧАСТИ

Сьогодні проблема енергозбереження та інвестицій у будівництво свого житла стоять особливо гостро. Житло має бути доступне кожному, без шкоди з боку естетики архітектури. Більше того, ринок будівельних матеріалів заповнений такими пропозиціями, які недостатньо екологічні. У той же час, є багато альтернативних будівельних матеріалів, які є виключно екологічними. Тому будинок повинен бути не великим, мати все необхідне для життя і відпочинку, складатися з екологічних матеріалів і бути енергозберігаючим.
Було вирішено зробити будинок із двох частин. Перша має такі зони як передпокій, вітальню, кухню-їдальню. Друга частина - спальні та санвузол. Дві частини будинку повідомляються між собою прохідним коридором, в якому розташована велика шафа. Прохідний коридор з шафою знаходиться в безпосередній близькості від передпокою, що дуже зручно. Будинок стоїть на стовпчастому фундаменті, що дає значну економію для його зведення та провітрює підпілля.
Загальні питання
hello@grynevich.com
Для розрахунку/замовлень
grin@grynevich.com
Для співпраці
info@grynevich.com
Телефон для замовників
+38 (096) 782 79 95
© 2021 Grynevich Architects